Siatkówka. Jaślanki zagrają w turnieju półfinałowym o awans do II ligi

Siatkówka. Jaślanki zagrają w turnieju półfinałowym o awans do II ligi
fot. Andrzej Tenerowicz

W najbliższy piątek (9 kwietnia) w Piastowie rozpoczyna się trzydniowy turniej półfinałowy siatkówki kobiet o awans do II ligi z udziałem drużyny UKS MOSiR Jasło.

Rywalkami zespołu trenera Leszka Wierzgacza są ŁKS Siatkówka Żeńska, UKS Akademia Siatkówki KYUBI Zduńska Wola i UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki.

Organizatorem turnieju jest UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. Mecze zostaną rozegrane w hali Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im Adama Mickiewicza w Piastowie.

Jaślanki rozpoczynają turniej w piątek meczem z ŁKS Siatkówka Żeńska. W sobotę ich rywalkami będą siatkarki UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, a w niedzielę - UKS AS KYUBI Zduńska Wola.

Program turnieju półfinałowego:


9 kwietnia (piątek)
Godz. 15:00: ŁKS Siatkówka Żeńska – UKS „MOSiR” Jasło
Godz. 18:00: UKS AS KYUBI Zduńska Wola – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
10 kwietnia (sobota)
Godz. 15:00: UKS „MOSiR” Jasło – UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
Godz. 18:00: ŁKS Siatkówka Żeńska – UKS AS KYUBI Zduńska Wola
11 kwietnia (niedziela)
Godz. 10:00: UKS AS KYUBI Zduńska Wola – UKS „MOSiR” Jasło
Godz. 13:00: UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki – ŁKS Siatkówka Żeńska
Źródło: UKS MOSiR Jasło

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.