Zderzenie peugeota i nissana w Dobryni

Zderzenie peugeota i nissana w Dobryni

Jedna osoba została przetransportowana do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Dobryni.

Zobacz zdjęcia
Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku po godz. 17:00 w niedzielę 9 maja.

W miejscowości Dobrynia w gminie Dębowiec doszło do zderzenia osobowego peugeota i nissana. Sprawcą zdarzenia był kierujący nissanem, który nie zachowała należytej ostrożności i najechał na tył peugeota. Po zdarzeniu tłumaczył, że oślepiło go słońce i nie zauważył peugeota oczekującego na skręt w lewo. Przybyli na miejsce policjanci sprawdzili jego trzeźwość, okazało się, że jest nietrzeźwy.

W wyniku zderzenia kierująca peugeotem kobieta została przetransportowana do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Na miejscu oprócz policjantów i zespołu ratownictwa medycznego interweniowali strażacy z JRG PSP Jasło, OSP Dobrynia i OSP Dębowiec.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia:

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.