
Rysopis podejrzanego: tęgiej budowy ciała, wzrost około 170-180 cm, włosy krótkie jasne, twarz owalna.
Ubrany był prawdopodobnie w spodnie jeansowe koloru granatowego, koszulkę z krótkim rękawem koloru granatowego, może posiadać przy sobie bluzę lub kurtkę koloru jasnego.
W piątek komendant wojewódzki policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn wyznaczył 20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać lub odnaleźć zwłoki poszukiwanego mężczyzny.
Przypomnijmy, w nocy z 9/10 lipca w Borowcach (powiat częstochowski) podejrzany Jacek Jaworek zastrzelił swojego 44-letniego brata, bratową i ich 17 - letniego syna. Zdołał uratować się drugi, 13- letni syn małżeństwa. Jacek Jaworek mieszkał razem z bratem i jego rodziną.
Komentarze
Dodaj komentarz