W spotkaniu w czwartek (9 grudnia) udział wzięli trzecioklasiści i czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Kunowej, Szkoły Podstawowej w Skołyszynie oraz Szkoły Podstawowej w Święcanach. Spotkania "Mikołajki z Mikołajkiem", z inicjatywy Fundacji ABC XXI "Cała Polska czyta dzieciom" organizowane są corocznie w całej Polsce przez różne instytucje kultury.
Podczas spotkania uczniowie wysłuchali głośnego czytania fragmentu książki "Nowe przygody Mikołajka", grali i bawili się w strefie drewnianych gier ZIQA FUN oraz zostali jurorami konkursu plastycznego "Wymarzone Święta Mikołajka".

Prace plastyczne oceniało jury składające się z 125 osób: 110 uczniów z klas III i IV ze SP w Skołyszynie, SP w Kunowej oraz SP w Świecanach oraz 15 osób dorosłych (nauczyciele ze SP w Skołyszynie, SP w Kunowej oraz SP w Świecanach, pracownicy GOKiCz oraz animatorzy ZIQA FUN). Każdy juror miał do dyspozycji tylko jeden głos.
Po zliczeniu wszystkich ogłoszono wyniki:
Miejsce I:
Kamil Bara - SP Święcany /41 głosów!/
Miejsce II ex aequo
Kacper Gaborski - SP Kunowa
Igor Sepioł - SP- Skołyszyn
Magdalena Dąbrowska - SP Święcany
Miejsce III ex aequo
Zofia Węgrzyn - SP Skołyszyn
Estera Zając - SP Skołyszyn
Maksymilian Urbanik - SP Święcany
Wyróżnienia:
Urszula Haluch - SP Skołyszyn
Kacper Stygar - SP Skołyszyn
Iga Liana - SP Skołyszyn
Marta Gajecka - SP Święcany
Miłosz Warchoł - SP Skołyszyn
Weronika Leszczyńska - SP Skołyszyn
Katarzyna Janiga - SP Skołyszyn
Aleksandra Okarma - SP Skołyszyn
Komentarze
Dodaj komentarz