Spotkanie rozpoczęło się od prelekcji Marcina Roli, w której to podzielił się swoimi opiniami na temat pandemii koronawirusa i szczepień a także skomentował bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie.
- Patrzę na pani Maliszewską, jak jest ona zapłakana, że na łyżwach nie pojeździ. Przecież promowała to dziadostwo, brała kasę i chwaliła się tym, napuszczała jednych na drugich i dzieliła Polaków, Sory, rewolucja zjada własne dzieci, tak jest zawsze, zero litości dla nich. Ten cały cyrk, to całe intelektualne dziadostwo, które jest od dwóch lat, zrobili oni, głównie ludzie mediów. To wszystko jest bańka mydlana i nie ma na to żadnych podstaw naukowych - powiedział podczas spotkania Marcin Rola.
Zapis wideo ze spotkania
W podobnym tonie wypowiadał się Wojciech Sumliński. Opowiedział też o swoich śledztwach dziennikarskich, które prowadził wraz z Tomaszem Budzyńskim dotyczących Billa Gatesa oraz fundacji rodziny Rockefellerów.
Zobacz zdjęcia ze spotkania:
Komentarze
Dodaj komentarz