Jeśli szukasz pracy w Rzeszowie, na GoWork.pl znajdziesz nie tylko opinie o pracodawcach, ale również tysiące ofert zatrudnienia. Przebieraj w setkach ogłoszeń z różnych branż i wybierz firmę najlepszą dla Ciebie. Pomoże Ci w tym szereg dostępnych opcji. Pracodawco, najlepszego pracownika do swojej firmy znajdziesz z GoWork.pl

Nie przegap tego portalu z ofertami pracy z Rzeszowa i okolic


GoWork.pl to jedna z największych, internetowych baz z ofertami pracy z całego kraju. Z serwisem współpracują firmy działające w każdej z możliwych branży. Pracodawcy chętnie korzystają z dużego ruchu na stronie, aby znaleźć odpowiednich pracowników do swoich przedsiębiorstw.

Według najnowszych wyników badania Gemius/PBI GoWork.pl miesięcznie odwiedza około 4 mln unikatowych użytkowników. To platforma, która kompleksowo wspiera poszukiwania pracy i pracownika. Kandydaci, szukający ofert dla siebie, na portalu GoWork.pl znajdą szereg przydatnych funkcji, które usprawnią proces znalezienia zatrudnienia.

Opcje, dzięki którym pracę w Rzeszowie znajdziesz szybko i łatwo


Jedną z podstawowych opcji jest tu możliwość filtrowania ogłoszeń pod kątem kryteriów najważniejszych dla każdego pracownika. Jeśli szukasz pracy wyłącznie w Rzeszowie, możesz wybrać właśnie taką lokalizację potencjalnej firmy. Jeśli natomiast interesuje Cię także praca w okolicach Rzeszowa lub jesteś chętny świadczyć pracę zdalną dla firm z zupełnie innych części kraju, a nawet zza granicy, na GoWork.pl możesz w prosty sposób dotrzeć także i do takich ogłoszeń.

Czekają tu na Ciebie setki ofert kierowanych również do cudzoziemców oraz praca dodatkowa. Ogłoszenia przesiejesz wygodnie, szybko i łatwo np. w zależności od tego, jakiego dotyczą stanowiska bądź branży. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i skupić się jedynie na ofertach pasujących do Twoich potrzeb.

Szukasz pracy w Rzeszowie?

Na GoWork.pl możesz również określić, jaka interesuje Cię umowa czy forma etatu. Jeszcze bardziej zmniejsz swój wkład w poszukiwanie pracy — skorzystaj z profilu kandydata. Na GoWork.pl stworzysz własne konto, uzupełnisz formularz dotyczący doświadczenia i posiadanych kompetencji, a potem udostępnisz go rekruterom.

Daj się zauważyć i poczekaj, aż praca znajdzie Cię sama. Wybrałeś już wszystkie najlepsze oferty? Dodaje je “do ulubionych" i przejdź do opcji multi aplikowania, która pozwoli Ci przesłać swoje CV nawet do setek pracodawców na raz!

Forum z opiniami — istotna pomoc dla kandydatów


Z GoWork.pl szybko i wygodnie dotrzesz nie tylko do właściwych ofert pracy, ale wybierz także najlepszych pracodawców. Zwykle nowa praca oznacza wiele niewiadomych. Kandydat może bazować jedynie na informacjach podanych w ogłoszeniach oraz na tym, czego dowie się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

GoWork.pl to największy portal w kraju, stworzony z myślą o pracownikach, który zbiera merytoryczne opinie o pracy w tysiącach firm z całego kraju. Znajdziesz tu aż 6,5 mln opinii! Swoje zdanie na forum wyrażają byli i obecni pracownicy oraz kandydaci, którzy mają za sobą róże rozmowy rekrutacyjne.

Forum GoWork.pl pomaga podzielić się swoimi odczuciami z innymi osobami szukającymi zatrudnienia. Jeśli wybierasz przyszłego pracodawcę, dowiedz się, jakie oferuje stawki zarobków, jaka atmosfera panuje w Twoim potencjalnym zespole, jakie zadania sprawdzające przydzieli Ci rekruter itd.

Na forum GoWork.pl dyskutuje się o wszystkich kwestiach najważniejszych dla każdego pracownika. Znajdziesz tu nawet profesjonalne wywiady, które przybliżą Ci historie zawodowe osób zajmujących różne stanowiska. Możesz także zadać własne pytanie i liczyć na odpowiedź samego pracodawcy lub byłych i obecnych pracowników.

Forum cennym narzędziem także dla samych pracodawców


Forum GoWork.pl pomaga dokonywać trafnych wyborów zawodowych. Serwis przyczynia się również do ciągłego polepszania standardów na polskim rynku pracy. Opinie o firmach pozwalają uwidaczniać i piętnować, niestety wciąż jeszcze spotykane, przypadki mobbingu oraz innych, nieuczciwych praktyk.

Forum jest również cennym narzędziem dla samych pracodawców, którzy, dzięki ocenom, mogą dowiedzieć się, co ceni się w ich firmach, a co wymaga poprawy. To istotny element employer brandingu, który pomaga dotrzeć nie tylko do przedstawicieli pokolenia Z. Dzisiaj wszyscy w dużym stopniu kierujemy się opiniami innych. Sprawdzamy je podczas wyboru produktów do zakupu, wakacji czy restauracji.

Nie inaczej jest na rynku pracy. Dzięki forum GoWork.pl pracodawcy mogą być blisko potencjalnych kandydatów, przyciągać najlepszych pracowników do swoich firm i pokazywać, że ich przedsiębiorstwa są miejscami, w których warto pracować i które wybiera się spośród wielu innych możliwości zawodowych. GoWork pomaga budować pracodawcom spójny wizerunek już od 2005 roku.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.