1,3 promila alkoholu w organizmie miał 35-latek kierujący audi, który w Brzyskach przekroczył prędkość w terenie zabudowanym.
W poniedziałek 10 sierpnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego jasielskiej komendy w Brzyskach zatrzymali do kontroli audi. Samochód na terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 52 km/h.

- W trakcie kontroli funkcjonariusze poczuli od 35-latka alkohol. Badaniu alkomatem wykazało, że mężczyzna był pijany i miał blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie - relacjonuje podkom. Piotr Wojtunik, oficer prasowy jasielskiej komendy. Okazało się również, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, które stracił kilka lat wcześniej za podobne przestępstwo.

- Nieodpowiedzialny kierowca wkrótce odpowie przed sądem, za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka kara finansowa - dodaje podkom. Piotr Wojtunik.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.