Wola Dębowiecka była gospodarzem tegorocznych dożynek gminy Dębowiec. Zobacz zdjęcia z imprezy.
Tegoroczne dożynki w gminie Dębowiec odbyły się w Woli Dębowieckiej. Gminne święto plonów rozpoczęło się w niedzielne popołudnie (4 września) polową mszą świętą dziękczynną.

Dożynki Gminy Dębowiec w Woli Dębowieckiej

Po jej zakończeniu gości oraz przybyłych mieszkańców gminy przywitał wójt Marcin Bolek. Włodarz podziękował za tegoroczne zbiory, za wierność tradycji i przekazywaniu jej z pokolenia na pokolenie. Następnie obrzęd dożynkowy przedstawił Regionalny Zespół Folklorystyczny "Kaśka".

Dożynki Gminy Dębowiec w Woli Dębowieckiej

Wójt gminy m.in. ze starostami dożynek Zofią Misiołek i Edwardem Sedlakiem i przewodnicząca Rady Gminy Teresą Pachaną podzielili chleby dożynkowe, którymi poczęstowali uczestników uroczystości. Z rąk wójta delegacje dożynkowe otrzymały podziękowania.

Dożynki Gminy Dębowiec w Woli Dębowieckiej

Na scenie wystąpił zespół "Kaśka" i Narwani. Gwiazdą dożynek był wokalista Dawid Narożny, były wokalista zespołu Piękni i Młodzi. Dożynki zakończyła zabawa taneczna z zespołem Remix.

Dożynki Gminy Dębowiec w Woli Dębowieckiej

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.