Drużyny przygotowujące się do rundy wiosennej rozgrywają mecze sparingowe. Aura - po ostrej zimie - jest łaskawa dla piłkarzy.
Orzeł Bieździedza dzisiaj, 28 lutego, na stadionie w Chorkówce przegrał z Orłem Faliszówka, który tradycyjnie miał kłopoty kadrowe. Drużyna z Bieździedzy pożyczyła rywalom bramkarzy. W I połowie w bramce Orła Faliszówka zagrał Kacper Wojnar, a od 62. minuty do końca meczu - Piotr Jarecki. Po 15 minutach było już 4-0 dla drużyny z klasy okręgowej. W zespole grającego trenera Dominika Kowalskiego wystąpił Krzysztof Mularz z Nafty Chorkówka.

Orzeł Faliszówka - Orzeł Bieździedza 5-2 (4-0)
Gole: Patryk Tłuściak 4 (jeden karny), Przemysław Wrona - Mateusz Wilisowski, Dominik Kowalski (karny)

Orzeł Bieździedza: Piotr Jarecki (46 Kacper Wojnar) - Szymon Sikora (46 Karol Wilisowski), Łukasz Zając (70 Marcin Szot), Marcin Szot (46 Piotr Lejkowski), Mateusz Wilisowski (61 Antoni Łodziński) - Łukasz Czajka (46 Kacper Uram), Łukasz Bronowicz, Hubert Dziak (81 Mateusz Wilisowski), Adrian Śliż - Dawid Rachowicz - Dominik Kowalski (46 Krzysztof Mularz; 70 Dominik Kowalski).

Sobniów Jasło dzisiaj na stadionie ze sztuczną murawą w Jaśle wygrał z V-ligową Przełęczą Dukla.
OKS Sobniów Jasło - Przełęcz Dukla 3-1
Gole dla Sobniowa: Sławomir Zegarowski 2, Marcin Garbarz.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.