Kierowca kat.B w transporcie międzynarodowym

ARRA GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.
Miejsce pracy: Głogów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony.
- Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet.

WYMAGANIA:
- Dyspozycyjność, uczciwość, punktualność
- Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii.

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w stabilnej firmie
- Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
- System pracy 3/1 (23 dni w trasie)

Zaświadczenie o niekaralności będzie stanowić dodatkowy atut - jest ono konieczne do skierowania kierowcy na szkolenie w zakresie obsługi ładunków lotniczych oraz do powierzenia obsługi przesyłek celnych.

Aplikacja na stanowisko pracy:
Kontakt: tel. 535507071, e-mail: praca@arra.pl
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na jaslo365.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 29-12-2020 15:23 do 19-01-2021 15:23

Zmodyfikowano 29-12-2020 15:23