Product Manager (Manager produktu)

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji i Czech, oraz 6 sklepów internetowych. Wyróżnia nas szeroki asortyment, niskie ceny i profesjonalna obsługa. Nasze hasło przewodnie "Remontuj i urządzaj taniej!" nie jest tylko pustym sloganem reklamowym. Każdego dnia wdrażamy je w życie oferując naszym klientom najbardziej konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo.
Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, w której doceniamy zaangażowanie pracowników i dajemy im możliwość rozwoju.

Jeżeli chcesz z nami rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje, dołącz do nas.

Aktualnie do centrali firmy w Krośnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Product Manager

Twój zakres obowiązków
Zarządzanie podległą ofertą oraz jej rozwój o nowe produkty,
Wspieranie rozwoju jak i koordynacja prac projektowych,
Doradztwo wewnętrzne i zewnętrzne we wszystkich kwestiach dotyczących danych produktów,
Opracowywanie i wdrażanie planów marketingowych,
Analiza rynku i działań konkurencji wraz z analizą trendów i nowości.

Nasze wymagania
Wykształcenie handlowe, najlepiej branżowe,
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
Umiejętność pracy w zespole i wysoki poziom zaangażowania,
Determinacja i konsekwencja w wykonywaniu swoich obowiązków;
Swoboda w kontaktach interpersonalnych i umiejętności negocjacyjne;

Oferujemy:
Pracę umożliwiającą rozwój własnych kompetencji,
Profesjonalny system szkoleń,
Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
Wszystkie niezbędne narzędzia służbowe,
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Jeżeli chcesz z nami rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje, aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych CV klauzuli o następującej treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno), 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia, 3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza, 4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, 5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 6) ma Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem e-mail. 7) podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami.
Kontakt: praca1@merkurymarket.pl
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na jaslo365.pl

Kategoria Praca - Zatrudnię

Widoczne od 23-01-2023 15:55 Widoczne do 06-02-2023 15:55

Zmodyfikowano 12-12-2022 15:19


Product Manager (Manager produktu)

Copyright © 2021 jaslo365.pl