Niszczyli znaki drogowe, kosze na śmieci i demolowali słupki graniczne wzdłuż drogi. Młodzi mężczyźni za popełnione czynny zostali ukarani mandatem.
Policjanci dzielnicowi interweniowali wobec dwóch młodych mężczyzn, którzy według zgłoszenia mieli uszkadzać znaki, kopać kosze i demolować słupki graniczne wzdłuż drogi. Interwencja miała miejsce w miniony piątek (10 czerwca), tuż po godz. 23 na ulicy Wojsławskiej w Mielcu. Zgłaszający widział mężczyzn z okna i w rozmowie z dyspozytorem Centrum Powiadamiania Ratunkowego przekazał informację na temat zachowania wandali.

Mężczyźni na widok policyjnego radiowozu próbowali uciekać, jednak szybko zostali zatrzymani. To 20 i 19-letni mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Dzięki informacji od zgłaszającego i szybkiej reakcji policjantów udało się zapobiec dewastacji i ukarać sprawców. Młodzi mężczyźni za popełnione czynny zostali ukarani mandatem w wysokości 500 złotych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.