Wśród biegaczy zwyciężył Wojciech Pelczar, najszybciej trasę marszu pokonał Tomasz Wojtowicz.
W sobotę 15 października w Długiem (gmina Jedlicze) odbył się Bieg Górski i Marsz Nordic Walking im. Tytusa Trzecieskiego.

Wojciech Pelczar

Do zawodów przystąpiło blisko 80 zawodniczek i zawodników, do pokonania mieli dystans 7 km. Start i meta zawodów zlokalizowane były przy budynku Domu Ludowego.

Pierwszy na mecie zameldował się Wojciech Pelczar z Dobieszyna, drugi był Jarosław Szmist ze Świerzowej Polskiej, trzeci Karol Maciejowski z Jedlicza. Wśród kobiet triumfowała Anna Skóra z Jedlicza.

Tomasz Wojtowicz

Spośród zawodników nordic walking zwyciężył Tomasz Wojtowicz z Widacza, przed Markiem Sokołowskim z Rymanowa-Zdroju i Jackiem Konikiem z Olszanicy. Wśród kobiet triumfowała Małgorzata Krawczyk z Żeglec.

Uczestnicy zawodów w Długiem

Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze.