Ropczyccy funkcjonariusze interweniowali na jednej ze stacji paliw w Ropczycach, gdzie doszło do wycieku gazu. Okoliczności tego zdarzenia będą teraz szczegółowo wyjaśniane przez policjantów.
Wczoraj (8 czerwca) około godz. 20.30 dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał informację o wycieku gazu na terenie jednej ze stacji paliw w Ropczycach. Miejsce zostało zabezpieczone przez policjantów i strażaków. Prowadzone działania polegały m.in. na rozstawieniu kurtyn wodnych, które mają za zadanie powstrzymać uciekający gaz przed rozprzestrzenianiem się po okolicy oraz zatrzymaniu wycieku.

Na czas akcji służb i wystąpienia zagrożenia ewakuowano 17 osób z posesji znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji paliw.

Pijany 21-latek spowodował kolizję
Ul. Mickiewicza od Ronda 650 - lecia do ul. Witosa była wyłączona dla ruchu kołowego i pieszego. Okoliczności tego zdarzenia będą teraz szczegółowo wyjaśniane przez policjantów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.