Urząd Miasta w Jaśle przypomina, że wciąż trwa akcja promocyjna #Zasmakuj w Jaśle ... na wynos. Jej zasady są bardzo proste. Na miejskich stronach internetowych publikowana jest i na bieżąco aktualizowana lista jasielskich lokali serwujących jedzenie na wynos i/lub z dowozem. Z tej gastronomicznej mapy Jasła można skorzystać bez żadnych ograniczeń.
- Epidemia oraz związane z nią obostrzenia to bardzo trudny czas dla gastronomii dlatego warto wesprzeć lokalnych restauratorów. Zwłaszcza, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi wiele lokali przygotowało specjalne oferty. Już dziś możemy zamówić różne potrawy i ciasta, a także wypróbować zupełnie nowe menu. Każde zamówienie ma przy tym ogromne znaczenie. Pomóżmy sobie wzajemnie. Gorąco do tego zachęcamy - apeluje Agata Koba, rzeczniczka Urzędu Miasta w Jaśle.

Zasmakuj w Jaśle… na wynos

- „Masz restauracje, bar czy kawiarnie w Jaśle? Przygotowujesz jedzenie na wynos lub z dowozem do domu? Nie ma Cię jeszcze w naszej bazie? Skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz zgłoszeniowy do programu #Zasmakuj w Jaśle … na wynos i wyślij na adres mailowy wp@um.jaslo.pl” - zachęca Urząd Miasta w Jaśle.

Zasmakuj w Jaśle… na wynos

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Wspierania Przedsiębiorczości tel. +48 13 44 86 371, mail: wp@um.jaslo.pl

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.