Fotorelacja z meczu 20. kolejki klasy okręgowej Kotwica Korczyna - Ostoja Kołaczyce.
Ostoja wyszła na prowadzenie już w 15 minucie, kiedy to Jakub Podgórski precyzyjnym strzałem pokonał Przemysława Mularza.
O wiele ciekawsza była druga połowa. 12 minut po przerwie do wyrównania doprowadził Tomasz Janusz, pokonując z rzutu karnego Damiana Łukaszewskiego. Jednak chwilę później to Ostoja cieszyła się ponownie z prowadzenia. Sędzia podyktował "jedenastkę" tym razem dla drużyny z Kołaczyc, którą na bramkę zamienił Sławomir Sienicki. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania po indywidualnej na kwadrans przed końcowym gwizdkiem sędziego.

Kotwica Korczyna - Ostoja Kołaczyce 1:3 (0:1)
0:1 Jakub Podgórski (15 min.), 1:1 Tomasz Janusz (57 min. - karny), 1:2 Sławomir Sienicki (59 min. - karny), 1:3 Sławomir Sienicki (75 min.)

Kotwica Korczyna: Przemysław Mularz – Paweł Urbanek, Tomasz Janusz, Tomasz Kolasiński (72 min. Maciej Abratowski), Adrian Piękoś, Maciej Gorzynik, Sylwester Haznar (46 min. Dawid Kuliga), Dawid Cieplik, Wiktor Czajka, Dawid Zych, Marcin Balawajder.

Ostoja Kołaczyce: Damian Łukaszewski – Sebastian Kobak (78 min. Krzysztof Kaleta), Szymon Grzesiak, Piotr Kosiba, Damian Przewoźnik, Wiktor Hendzel, Bartosz Niklewicz (67 min. Kurcz Rafał), Jakub Podgórski, Sławomir Wojdyła (82 min. Michał Kaleta), Sławomir Sienicki, Mateusz Biernacki (70 min. Sylwester Kołeczek).

Sędziowali: Marcin Smoleń oraz Józef Krzysztyński i Martin Kijowski. Żółte kartki: Kolasiński, Balawajder - Grzesiak, Niklewicz, Kurcz, Łukaszewski, Kołeczek.