Policjanci z Tarnowca pomogli kobiecie, która leżała na chodniku. Udzielili jej pierwszej pomocy i byli przy niej do czasu przyjazdu karetki pogotowia.
Asp. Janusz Jaworski oraz st. sierż. Bartłomiej Kluk na co dzień pełnią służbę w Posterunku Policji w Tarnowcu. Wczoraj podczas patrolowania tej miejscowości zauważyli osobę leżącą na chodniku.

Funkcjonariusze natychmiast do niej podjechali. Okazało się, że na chodniku leżała kobieta. 61-latka nie mogła wstać, traciła przytomność, uskarżała się na silny ból głowy. Była wystraszona i roztrzęsiona. Kobieta była trzeźwa.

Oświadczyła, że leczy się na nadciśnienie, bardzo źle się poczuła i upadła. Miała problemy z oddychaniem. Policjanci niezwłocznie udzielili jej pierwszej pomocy medycznej i wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe.

Policjanci pomogli choremu mężczyźnie
Mieszkanka gminy Tarnowiec, będąc pod opieką funkcjonariuszy, uspokoiła się i poczuła bezpieczna. Mundurowi byli przy kobiecie cały czas, aż do przyjazdu karetki pogotowia, monitorując jej czynności życiowe.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.