W miejscowości Sławęcin na drodze krajowej nr 28 doszło do zdarzenia drogowego, w którym udział brało pięć pojazdów. Ruch w miejscu zdarzenie odbywa się wahadłowo.
Dzisiaj około godz. 9.40 w Sławęcinie na drodze krajowej nr 28 doszło do zdarzenia drogowego, w którym udział brało trzy osobówki, dostawczak oraz jeden pojazd ciężarowy.

- W miejscu zdarzenia odbywał się ruch wahadłowy, związany z prowadzeniem w tym miejscu wycinki drzew. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo zatrzymał się jako pierwszy. Za nim zatrzymały się kolejno trzy samochody osobowe. Kierujący dostawczym peugeotem, jako piąty pojazd, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go seata i uderzył w jego tył - informuje mł. asp. Daniel Lelko z KPP w Jaśle

W związku z tym nastąpił efekt tzw. "domina" i kolejne samochody uderzały w pojazdy poprzedzające.

- Na miejscu pracują policjanci oraz strażacy. Ruch w miejscu zdarzenie odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14 - dodaje mł. asp. Daniel Lelko.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.