Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu Joanny Trzepiecińskiej przy akompaniamencie Bogdana Hołowni można było usłyszeć 4 stycznia 2024 r. w Jasielskim Domu Kultury.
Śpiew kolęd to nieodzowny element naszej tradycji i kultury narodowej. Kolędowanie wzrusza, przywołuje radość i wspomnienia. To także znakomita okazja do spotkania pokoleń.

Koncert kolęd w wykonaniu Joanny Trzepiecińskiej w Jasielskim Domu Kultury na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Jasła, a to za sprawą jej niepowtarzalnego głosu i klimatu, jaki tworzy podczas swoich występów.

Artystka zaśpiewała m.in.: "Przybieżeli do Betlejem", "Cichą noc", "Gdy się Chrystus rodzi", "Zaśnij dziecino", "Lulajże Jezuniu", "Gdy śliczna Panna". Publiczność mogła nie tylko wysłuchać świątecznych utworów, ale wspólnie pokolędować.


- Jestem zachwycona głosem pani Joanny. Kolędy, które zaśpiewała były naprawdę piękne, wzruszające i pełne dostojeństwa. Cieszę się, że podczas tego koncertu można było poczuć jeszcze ciepłą i rodzinną atmosferę świąt Bożego Narodzenia - powiedziała pani Ewelina, jaślanka.

Koncert był zwieńczeniem dwudniowych przesłuchań w XXIX Konkursie Kolęd i Pastorałek "Na nutę kantyczek" - Kolędy Podkarpacia.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.