W Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się pierwsze tegoroczne spotkanie kobiet przedsiębiorczych.
11 stycznia br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się pierwsze tegoroczne spotkanie kobiet przedsiębiorczych organizowane w ramach cyklu Liderka z Jasła.

Podczas spotkania odbędzie się rozmowa o tym, jak ważnym elementem komunikacji z odbiorcami jest fotografia oraz przekaz filmowy (wideo) i w jaki sposób dzięki tym formom przekazu, można skutecznie promować produkty i usługi oraz kreować wizerunek w sieci. Będzie można poznać również zasady i tajniki tworzenia prostych i efektownych zdjęć oraz filmów przyciągających uwagę odbiorców i użytkowników social mediów.

W drugiej części spotkania uczestnicy dowiedzą się, czy odwaga i odporność psychiczna to pojęcia tożsame. Uczestnicy porozmawiają o tym, jak umacniać i rozwijać odwagę w obliczu ryzyka, strachu czy przeciwności losu. Jak dbać o siebie i swój stan umysłu, by realizować założone przez siebie cele biznesowe, zawodowe i prywatne, a także jak zagłuszyć wewnętrznego krytyka, poszukiwacza wymówek i podejmować śmiałe decyzje.

Podczas spotkania będzie również można wziąć udziału w nowej formule budowania networkingu i sieciowania pn. Rozmowy Liderek o życiu i biznesie. Rozmowy Liderek będą służyć wymianie wiedzy i doświadczenia, prezentowaniu swoich kompetencji, umiejętności i pomysłów; nawiązaniu relacji oraz poszukiwaniu inspiracji, motywacji i pomysłu na siebie w biznesie.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie udziału do 10 stycznia br., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

spotkanie w Jaśle

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.