Piłkarze Orła Bieździedza przygotowują się do nowego sezonu 2020/21 w klasie A. Pod okiem Zdzisława Żmigrodzkiego trenują dwa razy w tygodniu. Rozegrali już pierwszy sparing.
Zawodnicy Orła Bieździedza treningi rozpoczęli na początku maja w małych grupach na orliku. Po zluzowaniu obostrzeń pandemicznych trener Zdzisław Żmigrodzki prowadzi zajęcia na stadionie w Bieździadce dwa razy w tygodniu (wtorki i piątki) o godzinie 18.

Orzeł rozegrał już pierwszy sparing, pokonując B-klasowy Liwocz Brzyska (zastąpił juniorów Czarnych Jasło) 7-2. Cztery bramki zdobył Dominik Kowalski, a ponadto Albert Stasiak, Marcin Szot i Dominik Świędrych. Dal Liwocza gole strzelili Marcin Krajewski i Klaudiusz Bielecki. Bramkarz Orła Piotr Jarecki obronił rzut karny wykonywany przez Mariusza Potyrałę.

Orzeł wystąpił w składzie: Piotr Jarecki - Patryk Fara (24, Szymon Sikora; 62, Patryk Fara; 80, Antoni Łodziński), Łukasz Zając (66, Dominik Świędrych), Marcin Szot, Daniel Dziok (79, Karol Wilisowski) - Albert Stasiak, Łukasz Bronowicz, Łukasz Czajka, Hubert Dziak - Dominik Kowalski (63, Marcin Urban), Dominik Świędrych (46, Adrian Śliż).

Kolejne mecze kontrolne w okresie przygotowawczym Orzeł rozegra z LKS Skołyszyn (20 czerwca w Skołyszynie), Gaudium Łężyny (27 czerwca w Bieździadce), Wisłokiem Sieniawa (4 lipca w Bieździadce), Przełęczą Dukla (11 lipca w Bieździadce). Na 18 lipca mają zaplanowany mecz z LKS Czeluśnica w Bieździadce, ale gdyby rozpoczął się nowy sezon w V lidze, to wtedy zagrają z Iwonką Iwonicz na jej boisku.