Zima to czas, gdy mróz maluje kryształowe wzory na oknach, śnieg pokrywa ziemię jak miękki koc, a kryształowe płatki tańczą w powietrzu, tworząc niepowtarzalny pejzaż zimowej bajki.
W tej urokliwej atmosferze organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 6-10 lat na feryjne spotkania pt. "Zima to … bajka" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle, na których uczestnicy będą poznawać zimowe opowieści pełne tajemniczych przygód, kolorowych baśniowych zakątków i niesamowitych bohaterów.

Uczestnicy wyruszą w podróż do krainy marzeń i wyobraźni, przekonają się, że bajki nie tylko przenoszą wszystkich do fantastycznych światów, ale również pomagają zrozumieć wartość przyjaźni i szacunku, kształcą umiejętność wyrażania swoich poglądów, rozwijają fantazję i kreatywność. Wspólnie spędzony czas stanie się prawdziwą zimową przygodą, a biblioteka zamieni się w malowniczy krajobraz białego puchu.

Gotowi na podróż w krainę śnieżnych przygód?
Zajęcia odbywać się będą w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży oraz w Filii nr 3 w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 12.00.
Obowiązuję rezerwacja miejsc na zajęcia. Rezerwacja miejsc kończy się 26 stycznia 2024 r.

Szczegółowych informacji udzielają placówki, w których odbywać się będą spotkania:
Oddział dla Dzieci i Młodzieży (ul. Kołłątaja 1, 13 446 26 02 wew. 35, dzieci@mbp.jaslo.pl)
Filia nr 3 (ul. Szopena 22, 13 446 52 25, filia3@mbp.jaslo.pl).

ferie w bibliotece w Jaśle

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.