Karolina Polak, wokalistka Jasielskiego Domu Kultury zdobyła II miejsce w kategorii szkół średnich, w IV Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek Trzebownisko 2024. Finał odbył się 13 stycznia br. w Sali Widowiskowej G2A Arena w Jasionce.
Karolina zaśpiewała "Kolędę" z repertuaru Joanny Lewandowskiej, otrzymując - decyzją jury - drugie miejsce. Do konkursu przygotowali ją instruktorzy muzyki Jasielskiego Domu Kultury (Ewa Grzebień - śpiew, Wojciech Nowicki - instrumenty).

- To jeden z pierwszych sukcesów naszej wokalistki w nowym roku. Gratulujemy i oby tak dalej - cieszy się z sukcesu swojej podopiecznej Ewa Grzebień, Kierownik Działu Animacji i Kultury.

Sami organizatorzy (Wójt Gminy Trzebownisko, Centrum Ogrodnicze Agrico oraz Gminny Ośrodek Kultury w Trzebownisku) również byli zachwyceni poziomem tegorocznego konkursu. - To była prawdziwa eksplozja talentów, a jurorzy mieli trudne zadanie w przyznaniu nagród i wyróżnień, bo wszyscy zasługiwali na docenienie. Poziom był naprawdę wyjątkowo wysoki. Jurorom tak bardzo podobały się występy, że postanowili nagrodzić więcej osób, niż przewidywał regulamin i spontanicznie ufundowali dodatkowe, pozaregulaminowe nagrody pieniężne.

Występy młodych artystów oceniała komisja w składzie: Mariola Łabno - Flaumenhaft (aktorka), Alek Berkowicz (muzyk, wokalista) oraz Ewa Jaworska - Pawełek (instruktor wokalny).
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.