Wczoraj odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jasielscy policjanci dbali o bezpieczeństwo zarówno kwestujących, jak i uczestników wydarzenia. Na stoisku profilaktycznym rozmawiali o bezpieczeństwie oraz zaprezentowali sprzęt służbowy, który wykorzystują na co dzień w swojej pracy.
Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W całym kraju, nad zapewnieniem bezpieczeństwa podczas WOŚP czuwali policjanci. Nie inaczej było w Jaśle, gdzie na płycie Rynku Miejskiego odbywały się wydarzenia związane z 32. Finałem.

WOŚP w Jaśle

Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo wolontariuszy i osób kwestujących podczas trwania wydarzenia. Przy stoisku profilaktycznym chętnie rozmawiali o szeroko rozumianym bezpieczeństwie, promowali także swój zawód. Zaprezentowali sprzęt służbowy oraz radiowóz oznakowany w nowych barwach. Na policyjnym stoisku nie zabrakło również broszurek informacyjnych oraz odblasków, które rozdawali mundurowi.

Dużym zainteresowaniem cieszył się także policyjny miś - maskotka jasielskiej policji, który nikomu nie odmówił wspólnego zdjęcia.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.