W Jasielskim Domu Kultury odbył się wyjątkowy Dzień Babci i Dziadka zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 3 w Jaśle, który na długo pozostanie w pamięć wszystkich uczestników.
W dniu 23 stycznia po raz kolejny przedszkole zorganizowało w Jasielskim Domu Kultury uroczystość z okazji "Dnia Babci i Dziadka", który prowadziła Anna Mroczka, nauczycielka z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Jaśle.
W uroczystości wzięła udział dyrektor Jasielskiego Domu Kultury Elwira Musiałowicz - Czech. W imieniu całej społeczności przedszkolnej życzenia zacnym Gościom złożyła dyrektor Elżbieta Krzysiak podkreślając, że "Dzień Babci i Dziadka" to jedna z najpiękniejszych uroczystości w kalendarzu przedszkolnym.

- Życzę Państwu przede wszystkim dużo zdrowia, wielu radosnych chwil spędzonych z wnukami. Niech każdy dzień będzie dla Państwa dniem szczęścia, radości i miłości, bowiem "Miłość jest największą potęgą człowieka, która wszystko potrafi zwyciężyć (cyt.bł.ks.B.Markiewicz).

dzień babci i dziadka w Jaśle

Wspólnie z dziećmi Dziadkowie udali się w muzyczną podróż sentymentalną do lat młodości. Przedszkolaki z grupy 4-5-latków wcieliły się w znanych wokalistów takich jak Halina Kunicka, Krzysztof Krawczyk. Na scenie wystąpiła również wokalistka Jasielskiego Domu Kultury Julia Brzeżańska, podopieczna Ewy Grzebień, która wykonała utwór Kasi Sobczyk "Biedroneczki są w kropeczki". Część artystyczną zakończył dynamiczny" Lets Twist Again" w wykonaniu dzieci z grupy 6- latków. Przepiękna muzyka, stroje, a przede wszystkim prezentacje dzieci przeniosły wszystkich obecnych na sali JDK w klimat lat 60 i 70. Życzenia dzieci i tradycyjne sto lat dla naszych gości były uwieńczeniem wspaniałego spotkania.

Na zakończenie uroczystości dyrektor podziękowała za dotychczasową współpracę paniom z Koła Gospodyń Sobniowianki, które od wielu lat wspierają przedszkolne przedsięwzięcia i uroczystości. Jednocześnie dyrektor pogratulowała jubileuszu 15-lecia jego powstania. Na ręce Przewodniczącej Koła Danucie Misiołek przekazała list gratulacyjny i kwiaty.

Na Dziadków czekał słodki poczęstunek przygotowany przez panie z Koła Gospodyń. Uroczystość zakończyła się wręczeniem Dziadkom albumów przygotowanych przez dzieci oraz pamiątkową fotografią.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.