Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Brzostku zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który ukradł biżuterię ze sklepu jubilerskiego. 36-latek usłyszał już zarzut kradzieży.
W poniedziałek tuż po zawiadomieniu o kradzieży biżuterii, policjanci z komisariatu w Brzostku podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy. Działania pozwoliły na szybkie zatrzymanie 36-latka, na jednej z ulic Brzostku.

Policjanci ustalili, że 36-letni mieszkaniec Błażkowej ukradł obrączki o wartości 1500 złotych. Mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia sprawy. Po zakończonych czynnościach, skradzione i odzyskane przedmioty przekazano właścicielowi sklepu.

Zabrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 36-latkowi zarzut kradzieży. Podejrzany przyznał się do popełnionego przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Prokurator objął mężczyznę policyjnym dozorem. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzostku.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.