Dzieci i młodzież z powiatu jasielskiego, w ramach "Ferii na stoku Mereszka" uprawiali sporty zimowe i bawili się na śniegu.
W minioną sobotę (3 lutego) dzieci i młodzież z powiatu jasielskiego, w ramach "Ferii na stoku Mereszka" uprawiali sporty zimowe i bawili się na śniegu, korzystając z pięknej aury i być może ostatnich podrygów zimy.

Ferie zimowe to czas, który można aktywnie spędzić na świeżym powietrzu, najlepiej na śniegu. Korzystając ze śnieżnej aury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, zorganizował dla 100 najmłodszych mieszkańców powiatu jasielskiego wyjazd na stok narciarski "Mereszka" w Świątkowej Wielkiej, gdzie mogli oni uprawiać sporty zimowe i zabawy na śniegu, spędzając czas z rodziną na świeżym powietrzu.

zabawy na stoku

Dla uczestników wyjazdu zorganizowano wiele atrakcji. Mogli oni bezpłatnie korzystać z wyciągu narciarskiego, z wypożyczalni sprzętu oraz z lekcji z instruktorami narciarskimi. Najmłodsi chętnie korzystali z możliwości zjazdu z górki na pontonie. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki skuterem.

Zwieńczeniem zimowej wyprawy było ognisko, na którym uczestnicy piekli kiełbaski. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Starosta Jasielski Adam Pawluś, a Powiat Jasielski był fundatorem tego wydarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.