Kierowca z Mołdawii przewoził zbyt wielu pasażerów swoim mercedesem. Wpadł, bo przekroczył prędkość. Policjanci ukarali mężczyznę wysokimi mandatami oraz zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące.
W miniony piątek po godz. 16, w Nowym Żmigrodzie na ul. Dukielskiej, policjanci z jasielskiej grupy "SPEED" zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mercedesem, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 32 km/h.

Zbyt dużo osób w samochodzie

W trakcie interwencji okazało się, że to nie jedyne wykroczenie, jakie ma na sumieniu Mołdawianin. - Oprócz niego, w samochodzie, znajdowało się jeszcze 13 pasażerów, którzy również byli obywatelami Mołdawii. W związku z tym, mercedesem podróżowało o 5 osób za dużo - informuje mł. asp. Daniel Lelko z KPP w Jaśle.

Zbyt dużo osób w samochodzie

Za przewóz osób w liczbie przekraczającej liczbę miejsc określonych w dowodzie rejestracyjnym pojazdu oraz za przekroczenie dopuszczalnej prędkości, mężczyzna został ukarany dwoma mandatami na łączną kwotę 2300 zł. - Funkcjonariusze zatrzymali także mężczyźnie prawo jazdy na 3 miesiące, za przewożenie zbyt wielu osób. Ponadto, pięciu pasażerów zostało ukaranych mandatami w wysokości 100 zł za niekorzystanie z pasów bezpieczeństwa - dodaje mł. asp. Daniel Lelko.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.