W Generatorze Nauki GEN w Jaśle na zakończenie ferii odbył się "Bal małego naukowca".
Ferie zimowe w Generatorze Nauki GEN dobiegły końca. Na zakończenie dwutygodniowego maratonu nauki i zabawy, najmłodszym gościom organizatorzy zafundowali solidną porcję tanecznej rozrywki. W piątek (9 lutego br.) zaprosili dzieci na "Bal małego naukowca". Nie zabrakło świetnej zabawy, konkursu z nagrodami, bitwy na konfetti, brokatowych tatuaży oraz słodkiego poczęstunku.

bal dla dzieci w Jaśle

"Bal małego naukowca" był przysłowiową wisienką na torcie przygotowanym specjalnie z myślą o najmłodszych miłośnikach nauki, którzy tegoroczne ferie postanowili spędzić z GEN-em. Dzieci z pewnością na długo zapamiętają ten fantastyczny wieczór. Małych naukowców, do wspólnej zabawy zaprosili animatorzy z Ziqua Fun.

Zabawom taneczno-ruchowym towarzyszyło malowanie brokatowych tatuaży. Każdy uczestnik imprezy otrzymał pamiątkowy certyfikat "uzyskania niepowtarzalnych umiejętności tanecznych". W przerwach pomiędzy grami i zabawami na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.