10 zespołów wzięło udział w Turnieju Piłki Siatkowej jednostek OSP z terenu Gminy Tarnowiec o Puchar Wójta Gminy Tarnowiec.
W sobotę (10 lutego) na sali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się III Gminny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP o puchar Wójta Gminy Tarnowiec.

Imprezę otworzyła Wójt Agata Augustyn, komendant Gminny OSP dh Jarosław Lula oraz pomysłodawcy turnieju dh Piotr Pętlak i dh Michał Smyka Po przywitaniu wszystkich obecnych drużyny przystąpiły do rywalizacji.

Łącznie w turnieju udział wzięło 10 drużyn: OSP Tarnowiec, OSP Glinik Polski, OSP Umieszcz, OSP Łubno Szlacheckie, OSP Nowy Glinik, OSP Nowy Glinik II, OSP Brzezówka, OSP Wrocanka, OSP Łajsce, OSP Dobrucowa.

Po kilku godzinach zmagań na podium uplasowały się:
I miejsce - OSP Łubno Szlacheckie
II miejsce - OSP Nowy Glinik
III miejsce - OSP Glinik Polski

Organizatorami wydarzenia byli Gmina Tarnowiec, Zarząd Gminny ZOSP RP, Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu.

Po meczu finałowym odbyło się uroczyste wręczenie pucharów i nagród dla wszystkich drużyn biorących udział w turnieju. Całość turnieju przebiegła w przyjaznej atmosferze i nikt nie żałował spędzonego na hali czasu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.