W Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Program Liderka z Jasła.
Program Liderka z Jasła - spotkanie dla kobiet przedsiębiorczych odbędzie się w dniu 20 lutego 2024 roku w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie możliwość pozyskiwania środków na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. Prowadzone będą rozmowy między innymi o środkach z Funduszu Pracy, z krajowych programów operacyjnych oraz Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Podkarpackiego na lata 2021 - 2027 oraz o leasingu, kredycie, faktoringu, crowdfundingu czy pożyczkach.

W drugiej części spotkania Panie biorące w nim udział będą mogły dowiedzieć się jak duże znaczenie ma czytanie książek dla rozwijania kreatywności, poszerzenia wiedzy, budowania lepszej przyszłości i odnoszenia sukcesów. Poznają najbardziej cenione i najpopularniejsze pozycje książkowe ostatnich lat oraz podyskutują o tym jak dobrać literaturę do naszych potrzeb i zainteresowań.

Panie biorące udział w spotkaniu będą również miały możliwość wzięcia udziału w budowaniu networkingu i sieciowania wśród zainteresowanych w formule business speed dating.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc należy potwierdzić przybycie do 19 lutego 2024 roku., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

spotkanie Liderka z Jasła

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.