W Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbył się niezwykły wieczór poetycko-muzyczny pt. "Szesz Prawd".
W piątek (23 lutego) w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnowcu odbył się niezwykły wieczór poetycko-muzyczny pt. "Szesz Prawd", który poruszył głębokie tematy odwagi, poświęcenia i śmierci. Inspiracją do tego wydarzenia stał się Zeszyt Poetycki autorstwa Beaty Świszcz pod tytułem - "Szesz Prawd", a główną osią przemyśleń była męczeńska historia rodziny Ulmów.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Tarnowcu, pod kierunkiem Anetty Walaszczyk, podjęli się recytacji pięknych i wzruszających wierszy. Ich interpretacje wspierane były przez nastrojowe utwory muzyczne w wykonaniu Zespołu Tarnina, które dodatkowo pobudzały emocje i skłaniały do refleksji.

Na zakończenie wieczoru Wójt Gminy, Agata Augustyn, wyraziła wdzięczność wobec Autorki, młodych artystów oraz ich Opiekunów za trud i poświęcenie włożone w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia.
Po występach uczestnicy mieli okazję do rozmów, komentarzy i dzielenia się refleksjami, co sprawiło, że wieczór stał się nie tylko artystycznym przeżyciem, lecz także okazją do budowania społeczności i refleksji nad ważnymi wartościami życia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.