W hali Szkoły Podstawowej w Skołyszynie odbyła się VII edycja Międzynarodowego Konkursu Tańca "Taneczne Talenty 2024"
W dniach 9-10 marca 2024 roku w Hali Szkoły Podstawowej w Skołyszynie odbyła się VII edycja Międzynarodowego Konkursu Tańca "Taneczne Talenty 2024" organizowanego przez Studio Tańca "AT Dance" Tomasza Berkowicza, Stowarzyszenie Wspieramy Talenty i Studio Tańca Podkarpacie Adama Berkowicza.

W sobotę 9 marca odbyły się zmagania w stylach Hip Hop, Hip Hop Show, Hip Hop FreeStyle oraz Inne Formy Taneczne. Natomiast w niedzielę 10 marca odbędą się pokazy w stylach Show Dance, Modern, Taniec Jazzowy, Taniec Współczesny, Cheerleading oraz Artystyczny Taniec Akrobatyczny i Balet.

Na turniej zjechali najlepsi tancerze m. in. z Krosna, Sanoka, Jasła, Mielca, Krakowa, Wielopola Skrzyńskiego, Stropków (Słowacja), Nowego Sącza, Woli Mieleckiej, Rymanowa, Babicy, Strzyżowa, Rzeszowa, Janowa Lubelskiego, Przemyśla, Trzydnika Dużego, Ustrzyk Dolnych, Leżajska, Niepołomic, Łańcuta, Tuchowa, Chełmca, Dębicy Krynicy Zdrój, Jarosławia, Ropy, Czarnej, Jarocina, Łąk, Bojanowa, Jeżowych i Rybnika.

Poziom jaki reprezentowali tancerze jak co roku przewyższał oczekiwania organizatorów oraz jury w którego skład weszli niezastąpieni: Dominika Šimo-Svrčeková, Sebastian Szul, Mariusz Jasuwienas oraz Tomasz Berkowicz.

W wydarzeniu wzięli też udział w charakterze publiczności mieszkańcy nie tylko okolicznych miejscowości, ale też fascynaci tańca z całej Polski. Jest to wspaniałym dowodem na to iż to ogromne wydarzenie taneczne z roku na rok wzbudza coraz większy zachwyt i niesamowite emocje przyciągając rzeszę wielbicieli.

Warto zaznaczyć, że "Taneczne Talenty" swoją wyjątkowość, zachwyt i wyróżniający charakter zawdzięczają działalnością jasielskich firm: Studio Tańca "AT Dance" Tomasza Berkowicza, Stowarzyszeniu Wspieramy Talenty, Studio Tańca Podkarpacie, specjalistom od efektów wizualnych KorekSound oraz fotografom MaxMaks Anecie i Piotrowi Czechowicz, a także firmie MisCompany Aleksandra Mistachowicz.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Skołyszyn Bogusław Kręcisz. Informacja dla tych, których ominęło tak wspaniałe widowisko organizatorzy już zapowiedzieli VIII edycję konkursu w przyszłym roku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.