W ramach XX kolejki o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej Czarni 1910 Jasło grają u siebie z Izolatorem Boguchwała. Mecz w sobotę, 7 listopada, o godz. 19.10 na boisku ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem.
Czarnych Jasło czeka nie lada wyzwanie. Po dwóch z rzędu porażkach w Stalowej Woli oraz na swoim boisku z Orłem Przeworsk, bardzo trudno będzie o punkty w meczu z jednym z pretendentów do awansu.

Izolator zajmuje 3. miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do liderującego Piasta Tuczempy. Podopieczni trenera Bartosza Zołotara w 19 meczach zdobyli 37 punktów (bilans 11-4-4, bramki 35-18).

Czarni od początku sezonu nie potrafią zdobywać bramek. Nawet jeżeli stwarzają sytuacje, to brakuje wykończenia. Wielu zawodnikom brakuje też po prostu umiejętności do gry w IV lidze. Ponadto w drużynie, z różnych względów, nie ma trzech, jeszcze do niedawna filarów beniaminka, i to w każdej formacji - Wojciecha Muni, Bartosza Szopy i Wojciecha Dziedzica. W meczu z Izolatorem nie zagrają pauzujący za kartki Paweł Setlak oraz Wojciech Myśliwiec (czerwona w meczu z Orłem Przeworsk).

Jasielska drużyna po 19 kolejkach znalazła się w strefie drużyn najbardziej zagrożonych spadkiem. Przegrany mecz z Orłem Przeworsk, mimo iż do końca sezonu - jeżeli epidemia nie storpeduje rozgrywek - jest jeszcze wiele meczów, może okazać się jednym z gwoździ do trumny Czarnych. Obecnie jasielska drużyna zajmuje 17. miejsce z 19 punktami (bilans 5-4-10, bramki 21-33).

W pozostałych meczach XX kolejki (7-8 listopada):
Orzeł Przeworsk - Ekoball Stal Sanok (s. 11)
Korona Rzeszów - Partyzant Targowiska (s. 13)
Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Małopolski (s. 13)
Legion Pilzno - Stal II Mielec (s. 13)
Polonia Przemyśl - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 13)
Stal II Stalowa Wola - Igloopol Dębica (s. 13)
Sokół Nisko - Start Pruchnik (s. 13.30)
Błękitni Ropczyce - JKS Jarosław (s. 14)
Wisłok Wiśniowa - Lechia Sędziszów Małopolski (n. 13)
Resovia II Rzeszów - Karpaty Krosno (n. 14)