W Zespole Szkół w Cieklinie odbył się XI Przegląd Piosenki Przedszkolnej "W rytmie disco".
W dniu 12 kwietnia w Zespole Szkół w Cieklinie odbył się XI Przegląd Piosenki Przedszkolnej "W rytmie disco" pod patronatem Wójta Gminy Dębowiec - Marcina Bolka.

Do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych zgłosiło się 6 zespołów z przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Dębowiec. Wydarzenie rozpoczęło się od przywitania przybyłych przedszkolaków wraz z opiekunami przez Dyrekcję Zespołu Szkół w Cieklinie - Monikę Jawor oraz Małgorzatę Jaracz.

Przegląd Piosenki w Cieklinie

Zgodnie z tematyką przeglądu wydarzenie rozpoczął taniec w rytmie disco przygotowany przez przedszkolaków z Cieklina.

Prezentacja utworów przebiegała według kolejności, o której zadecydowało losowanie, a porządek występów kształtował się następująco:
- Oddział przedszkolny w Łazach Dębowieckich
- Gminne Przedszkole w Woli Dębowieckiej
- Gminne Przedszkole w Dębowcu
- Oddział Przedszkolny w Dobryni
- Gminne Przedszkole w Cieklinie
- Oddział Przedszkolny w Foluszu

Przegląd piosenki przedszkolnej zakończyło wesołe śpiewanie piosenki "Nasze przedszkole", której refren głośno wyśpiewały wszystkie przedszkolaki.

Po występach głos zabrał Gospodarz Gminy wyrażając swój podziw za zaangażowanie w przygotowanie tych niezwykłych występów. Uczestnicy otrzymali upominki oraz pamiątkowe dyplomy, a na zakończenie na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.