Kierujący dostawczym renault z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni do rowu. Okazało się, że mężczyzna ma zatrzymane prawo jazdy. Ponadto bus, którym kierował miał założone tablice rejestracyjne od innego pojazdu oraz nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia.
We wtorek o godz. 20, dyżurny jasielskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Dzielec w gminie Dębowiec. Przybyli na miejsce interwencji policjanci z wydziału ruchu drogowego ustalili, że kierujący dostawczym busem zjechał z jezdni do rowu. Kierujący nie potrafił wytłumaczyć funkcjonariuszom jak doszło do tego zdarzenia. Mężczyzna był trzeźwy i na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń.

W trakcie interwencji 47-latek okazał mundurowym belgijski dowód rejestracyjny renault, natomiast na pojeździe założone były niemieckie tablice rejestracyjne o innych numerach. Tym samym policjanci ustalili, że bus nie jest dopuszczony do ruchu oraz nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia.

Jakby tego było mało, po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że kierujący ma zatrzymane prawo jazdy. Mundurowi potwierdzili, że zostało mu ono zatrzymane przez jasielską grupę "SPEED" w marcu br., za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Teraz 47-latek za swoje czyny będzie odpowiadał przed sądem.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.