Czujne oko funkcjonariuszy i tym razem ich nie zawiodło. Mundurowi w Jaśle zauważyli i zatrzymali kierującego, który nie mógł prowadzić swojego samochodu, gdyż nie posiadał prawa jazdy. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany.
Dobra pamięć oraz spostrzegawczość, to cechy, które bardzo przydają się policjantom w ich codziennej służbie. Udowodnili to funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego jasielskiej jednostki.

W ubiegłym tygodniu, na ul. Kazimierza Wielkiego w Jaśle, zauważyli kierującego fiatem. Za kierownicą siedział dobrze im znany 44-latek. Policjanci wiedzieli, że mężczyzna ma zatrzymane prawo jazdy, oraz że jest poszukiwany.

Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych systemach, ich przypuszczenia się potwierdziły. Mężczyzna nie mógł prowadzić samochodu, ponieważ w listopadzie ubiegłego roku, zostało mu zatrzymane prawo jazdy, kiedy to uciekał przed policjantami z jasielskiej grupy "SPEED". Mieszkaniec gminy Jasło był także poszukiwany od odbycia zastępczej kary aresztu.

Mężczyzna został przewieziony do jasielskiej komendy, a następnie trafił do aresztu. Fiat, którym kierował został odholowany na policyjny parking.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.