Uroczystą mszą świętą w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu motocykliści rozpoczęli sezon. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
W środę (1 maja) Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu stało się centrum uroczystego rozpoczęcia sezonu motocyklowego.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Dębowcu 2024

Do Dębowca zjechało kilka tysięcy motocyklistów nie tylko z powiatu jasielskiego, ale również z odległych regionów Podkarpacia i innych województw. Piękna pogoda sprzyjała temu wydarzeniu, a tłumy motocyklistów wypełniły plac sanktuaryjny.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Dębowcu 2024

Głównym punktem uroczystości była msza święta polowa odprawiona o godzinie 12:00. Po mszy świętej odbyło się poświęcenie motocykli, które zapewniło błogosławieństwo i bezpieczeństwo na nadchodzący sezon.

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Dębowcu 2024

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Dębowcu to już wieloletnia tradycja, która gromadzi miłośników jednośladów z całego regionu. To nie tylko święto pasji i adrenaliny, ale również czas na wspólne spotkanie, integrację i modlitwę za bezpieczeństwo na drogach.

Zobacz zdjęcia


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.