W Jasielskim Domu Kultury odbyło się zaprzysiężenie nowo wybranego burmistrza i ślubowanie nowo wybranych radnych.
W poniedziałek (6 maja) w Jaśle odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej, która zainaugurowała dziewiątą kadencję samorządu. Nowo wybrani radni oraz burmistrz Adam Kostrząb odebrali zaświadczenia o wyborze i złożyli ślubowanie. Na przewodniczącego Rady Miejskiej w tajnym głosowaniu wybrany został Marcin Węgrzyn.

W swoim przemówieniu inauguracyjnym burmistrz Adam Kostrząb podziękował mieszkańcom za zaufanie i obiecał, że dołoży wszelkich starań, aby dobrze zarządzać miastem i zapewnić mu rozwój. Podkreślił, że jego celem jest rozwijanie Jasła jako dynamicznego, zrównoważonego i przyjaznego dla wszystkich miejsca do życia i pracy.

Nowa kadencja samorządu miejskiego w Jaśle zapowiada się na czas intensywnej pracy i realizacji obietnic wyborczych. Miejmy nadzieję, że nowo wybranym radnym i burmistrzowi uda się zrealizować swoje plany i zapewnić mieszkańcom Jasła lepsze życie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.