Osobowa mazda, na prostym odcinku wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Samochodem podróżowało dwóch młodych mężczyzn w wieku 16 i 18 lat. Niestety życia starszego z nich nie udało się uratować.
Dzisiaj (8 maja) po godzinie 4, w miejscowości Wara, gmina Nozdrzec, na drodze powiatowej, doszło do tragicznego wypadku. Jak wstępnie ustalono, na prostym odcinku drogi, kierujący osobową mazdą, prawdopodobnie z uwagi na niedostosowanie prędkości do panujących warunków, zjechał z jezdni, uderzył w barierę energochłonną, a następnie w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd przełamał się na pół.

wypadek w Warze

Na miejscu zginął 18-latek podróżujący mazdą, drugi uczestnik - 16-letni mężczyzna, z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala w Brzozowie, a następnie został przetransportowany do Rzeszowa.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Prowadzone czynności pozwolą na ustalenie dokładnych okoliczności tego wypadku oraz to, kto kierował tym pojazdem.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.