Za kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz będąc w stanie nietrzeźwości, a także za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, odpowie obywatelka Ukrainy. 32-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.
W miniony piątek około godz. 22.30, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w Jaśle na ul. Chopina, została ujęta kobieta, która kierowała samochodem, będąc pod wpływem alkoholu. Na miejsce udali się policjanci z jasielskiej drogówki.

Funkcjonariusze ustalili, że zgłaszająca interwencje, poruszała się swoim samochodem ul. Chopina, kiedy to nagle jadący z naprzeciwka ford zjechał na jej pas ruchu. Kobieta, aby uniknąć zderzenia czołowego musiała zjechać na bok i się zatrzymać. Następnie zawróciła i pojechała za tym pojazdem. Po krótkiej chwili udało się jej uniemożliwić dalszą jazdę kierującej fordem.

Kobieta, która kierowała fordem została poddana badaniu alkomatem. Urządzenie wskazało prawie 2,5 promila. Dodatkowo okazało się, że obywatelka Ukrainy nie posiada prawa jazdy. Mundurowi zatrzymali 32-latkę i przewieźli do jasielskiej komendy. Samochód, którym kierowała został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Kobieta została już przesłuchana i przyznała się do zarzucanych jej czynów. Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.