W ramach VII kolejki o mistrzostwo II ligi mężczyzn siatkarze MKS MOSiR Jasło podejmują we własnej hali Hutnika - Wandę Kraków. Mecz zostanie rozegrany dzisiaj, 14 listopada, o godz. 17 bez publiczności.
Drużyna Bartosza Kilara spisuje się znakomicie w tym sezonie. Jaślanie wygrali wszystkie cztery mecze (mają jeszcze dwa zaległe z GKPS Gorlice i KKS Kozienice) i z kompletem 12 punktów zajmują 2. miejsce w tabeli (bilans setów 12-2). Przypomnijmy - MKS MOSiR wygrał trzy mecze we własnej hali z AKS V LO Rzeszów 3-0, Extransem Sędziszów Małopolski 3-0, Spartą Kraków 3-1 i na wyjeździe pokonał Karpaty Krosno 3-1.

Hutnik - Wanda Kraków rozegrał 6 meczów, w których zdobył 5 punktów (sety 7-14). Dzisiejsi rywale jasielskiej drużyny przegrali z KKS Kozienice 1-3 (w), pokonali Arkę Tempo Chełm 3-2 (d) i przegrali z Arką mecz rozegrany awansem 0-3 (w), przegrali z Extransem Sędziszów Małopolski 0-3 (w), pokonali AKS V LO Rzeszów 3-0 (d) i przegrali z Karpatami Krosno 0-3 (w). W poprzedniej kolejce mecz z GKPS Gorlice nie odbył się (nowy termin to 4 grudnia).