W miejscowości Zarzecze w godzinach porannych doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych.
We wtorek (4 czerwca) przed godziną 6:00 raną w miejscowości Zarzecze gmina Dębowiec na DW 992 doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Kierujący jednego z pojazdów został zakleszczony w kabinie.

Na miejsce zostały skierowane wszystkie służby ratunkowe. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Droga relacji Jasło - Nowy Żmigród jest zablokowana.

[AKTUALIZACJA]


- Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciągnikiem siodłowym marki Mercedes wraz z cysterną, jadąc w kierunku Jasła, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd ciężarowy marki Volvo wraz z naczepą.
Kierujący mercedesem został zakleszczony w pojeździe. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych wydobyli rannego mężczyznę. 63-latek w związku z poważnymi obrażeniami, których doznał, został przetransportowany do szpitala. Drugi z kierowców nie potrzebował pomocy medycznej
- przekazał mł. asp. Daniel Lelko z KPP w Jaśle.

Na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego wraz z grupą dochodzeniowo-śledczą. Funkcjonariusze wykonują oględziny i zabezpieczają ślady.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.