Na stadionie piłkarsko-lekkoatletycznym w Czeluśnicy odbyły się zawody biegowe dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Tarnowiec.
W środę (5 czerwca) na stadionie piłkarsko-lekkoatletycznym w Czeluśnicy odbyły się zawody biegowe dla dzieci i młodzieży.

W konkurencjach wzięły udział wszystkie szkoły z terenu gminy Tarnowiec. W zawodach uczestniczyło 180 biegaczy, którzy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych oraz sztafecie 4x100 m.

Laureaci biegów indywidualnych otrzymali medale, natomiast najlepsze drużyny sztafety zostały uhonorowane pamiątkowymi statuetkami, dyplomami oraz medalami. Biegacze, opiekunowie oraz kibice cieszyli się sportową rywalizacją, a emocje były ogromne, zwłaszcza wśród medalistów.

Celem imprezy była popularyzacja i upowszechnianie lekkiej atletyki wśród dzieci z Gminy Tarnowiec oraz stworzenie im warunków do czynnego uczestnictwa w rywalizacji sportowej.

Organizatorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowcu, Uczniowski Klub Sportowy "Arka" w Umieszczu oraz Uczniowski Klub Sportowy "UKS Czeluśnica".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.