Na terenie MOSiR w Jaśle odbył się III Turniej Piłkarski Służb Mundurowych Powiatu Jasielskiego. Triumf w rozgrywkach odnieśli zawodnicy reprezentujący barwy IPA Jasło.
W ubiegłą sobotę, na boisku sportowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbył się III Turniej Piłkarski Służb Mundurowych Powiatu Jasielskiego. Organizatorem wydarzenia było Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Jasło. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta Jasła Adam Kostrząb.

Tym razem w zawodach uczestniczyło cztery drużyny reprezentujące służby mundurowe powiatu jasielskiego, w tym jeden zespół ze szkoły średniej o profilu mundurowym. Zespoły rywalizowały w systemie "każdy z każdym". Podczas rozgrywek wszystkim zawodnikom nie zabrakło zaangażowania i woli walki. Rywalizacja była zacięta, lecz odbywała się w duchu fair play. Nad przestrzeganiem przepisów czuwali sędziowie: Daniel Aleksander, Łukasz Podgórski oraz Sławomir Rak.

Po rozegraniu wszystkich spotkań, zwycięzcami okazali się zawodnicy IPA Region Jasło, którzy w całym turnieju strzelili dziewięć goli, tracąc po drodze tylko jedną bramkę. Drugie miejsce zajęli zawodnicy IOKP Jasło, trzecie funkcjonariusze ZK w Jaśle, a czwarte uczniowie z LO w Kołaczycach.

Najlepszym zawodnikiem został Marcin Machowski z IPA Region Jasło.

Puchary i medale uczestnikom wręczał Przewodniczący Rady Miejskiej w Jaśle Marcin Węgrzyn oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Jaśle Jerzy Okarma, a także Przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Jasło Bogusław Łach.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.