W Międzynarodowym Centrum Szkoleniowym IPA w Gimborn w Niemczech odbyło się polsko-niemieckie seminarium pt. "Złość w brzuchu - dzieci i młodzież jako ofiary i sprawcy". W spotkaniu udział wzięła podkom. Barbara Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.
W dniach od 17 do 21 czerwca br. w niemieckim Gimborn odbyło się polsko-niemieckie seminarium. Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele z IPA Sekcja Polska oraz z Niemiec.

podkom. Barbara Pawłowska

Do Międzynarodowego Centrum Szkoleniowego IPA, mieszczącego się w zabytkowym zamku położonym w Nadrenii Północnej-Westfalii, w rejencji Kolonia, udało się 10 uczestników z Polski, w tym podkom. Barbara Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, która reprezentowała także IPA Region Jasło, a tym samym Podkarpacką Grupę Wojewódzką IPA.

uczestnicy seminarium w Niemczech

Tytuł seminarium brzmiał "Złość w brzuchu - dzieci i młodzież jako ofiary i sprawcy". Wykłady były prowadzone w języku polskim i niemieckim. W trakcie spotkania poruszone zostały zagadnienia związane z przemocą wśród nieletnich, a także przepisy prawa obowiązujące w Polsce i Niemczech, które dotyczą właśnie osób nieletnich. Uczestnicy mogli wymienić się między sobą doświadczeniami oraz spostrzeżeniami.

Warto dodać, że podkom. Barbara Pawłowska otrzymała od swoich niemieckich kolegów propozycję odbycia stażu w lokalnej jednostce policji.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.