Od 10 września dwa razy w tygodniu (we wtorki i w soboty) liniami Wizz Air będzie można polecieć z Jasionki do Mediolanu.
- Włochy rewelacyjnie sprawdzają się w przypadku Rzymu, dokąd latają prawie pełne samoloty, a Mediolan to miasto nie tylko turystyki, ale też sportu, mody i biznesu, więc możemy spodziewać się świetnego zainteresowania tym kierunkiem przez cały rok - mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów.

Bezpośrednie rejsy z Rzeszowa do Mediolanu w sezonie zimowym oferował LOT. Teraz trasę przejmuje niskokosztowy Wizz Air, który w Jasionce operuje od 2020 roku. Lot trwać będzie nieco ponad dwie godziny. We wtorki i soboty różowo-fioletowe Airbusy wylatywać będą z portu Malpensa (największe z trzech lotnisk aglomeracji Mediolanu) o 14.05, przylot do Jasionki zaplanowany jest na 16.10. Po krótkim postoju samolot wystartuje z lotniska im. Rodziny Ulmów o 16.45, by zameldować się w Italii o 18.55.

- Jesteśmy przekonani, że nowa trasa zostanie ciepło przyjęta. Jesteśmy zdeterminowani, aby oferować naszym polskim pasażerom przystępne cenowo i wygodne możliwości podróżowania, aby mogli odkrywać kolejne niesamowite miejsca - dodaje Sasha Vislaus, menedżerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Mediolan to 29. kierunek dostępny z Rzeszowa w sezonie letnim. Ceny biletów na tej trasie zaczynają się od 109 zł i są już dostępne na stronie Wizzair

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jaslo365.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.