Biblioteka w Harklowej zorganizowała konkurs fotograficzny dla dzieci "Czytam sobie o zwierzętach, dla zwierząt, ze zwierzętami". Najciekawsze zdjęcia zostały nagrodzone o czym poinformował Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie.
Konkurs fotograficzny "Czytam sobie o zwierzętach, dla zwierząt, ze zwierzętami" odbył się w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Głośnego Czytania Dzieciom i został zorganizowany przez Bibliotekę w Harklowej. Jego celem była popularyzacja literatury dziecięcej o tematyce zwierzęcej, pobudzenie wyobraźni i aktywności twórczej dzieci i młodzieży oraz zachęcenie dzieci i młodzieży do czytania książek.
Nikola Klęba i jej kotki


Jury oceniając oryginalność i pomysłowość nagrodziło uczniów. Laureatami ex aequo zostali: Emilia Gajecka (klasa I), Kamil Kosiński (klasa III), Emilia Więcek (klasa III), Izabela Pięta (klasa III), Karolina Klęba (klasa VI), Kinga Augustyn (klasa VII), Marlena Chmura (klasa VI), Michał Słowik (klasa II), Miłosz Bochnia (klasa 0), Nikola Klęba (klasa 0) i Aleksandra Ducal (klasa 0).

Jak informuje Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie, dyplomy i nagrody zostaną przekazane laureatom i uczestnikom konkursu w najbliższym czasie.