Dzisiaj, 28 listopada, siatkarze MKS MOSiR Jasło w ostatnim meczu I rundy rozgrywek o mistrzostwo II ligi zagrają na wyjeździe z Arką Tempo Chełm. Mecz o godz. 17.
Jaślanie po siedmiu zwycięstwach i jednej porażce liderują w grupie VI z dorobkiem 21 punktów (sety 21-8). Natomiast Arka Tempo Chełm zajmuje 4. miejsce z 16 punktami (sety 19-9), przy czym najbliżsi rywale jasielskiej drużyny mają jeszcze jedne mecz zaległy z KKS Kozienice (3 grudnia), ale też rozegrali już mecz awansem z rundy rewanżowej, pokonując Hutnik - Wandę Kraków 3-0.

Arka Tempo Chełm wygrała 5 meczów i 3 przegrała, w tym jeden po tie-breaku z Hutnikiem - Wandą Kraków. Ostatnio nie wiodło im się najlepiej, przegrali z Extransem Sędziszów Małopolski 1-3 oraz z Karpatami Krosno również 1-3. Na pewno będzie to wymagający przeciwnik dla jaślan. - Powalczą zapewne o awans do „czwórki”. Musimy zagrać swoje i wtedy będzie wszystko dobrze - powiedział trener MKS MOSiR Jasło Bartosz Kilar.