W zaległym meczu III kolejki Podkarpackiej I Ligi Kobiet, siatkarki UKS MOSiR Jasło w sobotę, 5 grudnia, pokonały na wyjeździe Feniks Radymno 3-1.
To czwarte zwycięstwo drużyny trenera Leszka Wierzgacza w tym sezonie. Jaślanki zajmują 2. miejsce w tabeli. W 5 meczach zdobyły 11 punktów (sety 12-6). Prowadzi SST Lubcza Racławówka z kompletem 15 punktów (sety 15-0).

Siatkarki UKS MOSiR Jasło na inaugurację sezonu przegrały na wyjeździe z SST Lubcza Racławówka 0-3 (13-25, 18-25, 13-25), następnie wygrały trzy mecze u siebie KU AZS UR Rzeszów 3-2 (25-17, 25-22, 22-25, 20-25, 15-10), TKF Anilana Rakszawa 3-0 (25-8, 25-8, 25-3) i MKS Łańcut 3-0 (15-16, 15-18, 15-12).

Na zakończenie pierwszej rundy, w najbliższą sobotę (12 grudnia) o godz. 15 we własnej hali podejmują KS Marba Sędziszów Małopolski. Rywalki zajmują 3. miejsce z 9 punktami. Mecz bez publiczności.

Siatkówka. Podkarpacka I Liga Kobiet. Czwarta wygrana UKS MOSiR Jasło

Kolejne mecze jaślanek: 19 grudnia z SST Lubcza Racławówka (w Jaśle), 9 stycznia z KU AZS UR Rzeszów (na wyjeździe), 16 stycznia z KS Feniks Radymno (w Jaśle), 23 stycznia pauzują, 13 lutego z TKF ITS Anilana Rakszawa (na wyjeździe), 20 lutego z MKS Łańcut (na wyjeździe) i 27 lutego z KS Marba Sędziszów Małopolski (na wyjeździe).